5 причин купити у нас

Чому вигідно з відвідувача нашого магазину перетворитися в покупця?

1. Актуальна ціна.

Наші ціни доступні для українського споживача, ми не ставимо високу націнку на товари. Нашою метою є довгострокова перспектива співпраці з кожним покупцем, нам важливо, щоб ви повернулися до нас знову, та ще й привели друзів. Хоч отримання прибутку і є основним завданням магазину, все ж ми не женемося за миттєвою вигодою. Адже ви прийшли не за світильником, ви прийшли за світлом, без якого вам буде темно, і ще чимось, що цей світ буде красиво випромінювати. Ну ще щоб не дорого було. Наше завдання підказати вам найбільш прийнятний варіант, щоб ви сказали "Так! Це те, що треба!"

2. Гарантована якість. 

Ми продаємо тільки якісні товари, гарантійний термін яких встановлено виробником від року і більше. Навіть якщо гарантійний випадок не настав, протягом 14 днів після отримання вами замовлення ми приймемо товар назад. Двох тижнів достатньо для перевірки. Нам важливо, щоб ви залишилися задоволені придбанням і через деякий час після покупки.
Гарантія особливо актуальна в наші дні, коли ринок заполонений дешевими підробками, які продають за нормальні гроші. Розрахунок простий: купили і забули (де купили).
А тепер трохи математики.
  1. Ви купили підробку. Продавець заробив 10 гривень. Досить скоро ви переконаєтеся у відсутності якості, і навіть за умови, що ви не підете повертати товар, більше ви до цього продавця ані ногою. Та ще й знайомим обов'язково розповісте про підробку, оберігаючи їх від схожої помилки. 10 гривень так і залишаться з присмаком гіркоти.
  2. Або ви купили оригінал. Продавець заробив 10 гривень. Ви радієте якості довгий час, все так як ви очікували. За наступною покупкою ви вже знаєте куди йти. І ваші знайомі теж. 10 гривень перетворяться в 100, які люди платять із задоволенням

 

3. Творчий підхід

Ми не просто підберемо вам товар, ми зробимо це з інтересом. Часто замовник сповнений питань, побоюється зробити помилку, буває сам не розуміє чого хоче)).
Адже потрібно врахувати безліч характеристик, таких як потужність, світловий потік, температура світіння, технологія виконання, ступінь захисту і багато іншого.
Ось тут ми і приходимо на допомогу, пропонуючи оптимальний вибір з нашої точки зору.

 
4. Відкритість і чесність.
 
Ми завжди говоримо правду про товар, консультуючи вас. З власного досвіду знаємо як важливо розставити всі крапки над i в процесі вибору. Вам потрібно детально викласти нам свої побажання і ми запропонуємо вам найкращі варіанти (з нашої точки зору). Вибір в будь-якому випадку залишається за вами. Час покаже ефективність нашого спільного рішення.

Чи не втомлюся повторювати: дай людині те, що йому потрібно, і ти отримаєш те, що тобі належить.

 

5. Зручність для покупця.
 
Нам дуже важливо, щоб ви отримали задоволення від покупки в нашому магазині.
А тому вас чекають:
  1. Максимальна інформативність опису товару. 
  2. Професійна консультація менеджера.
  3. Інтуїтивно зрозуміла навігація по сайту.
  4. Оперативна доставка. 
  5. Ви завжди можете зателефонувати в магазин просто щось запитати, це не напружить нас.