Про нас

Мене звуть Валентин Лахновский, я офіційно веду діяльність як приватний підприємець уже багато років. Маю право укладати договори з підприємствами різних форм власності, вести комерційну діяльність щодо юридичних та фізичних осіб, можу приймати всі види оплат в національній валюті. Трохи про себе: 

  1. Подобається займатися освітленням, особливо сучасними рішеннями, світлодіодними, технологічно просунутими; це екологічно чисте обладнання, економічне, довговічне, сучасне; відчуваєш себе "носієм світла".
  2. Мені не до вподоби, коли продавець "впарює" завгодний йому товар, щоб отримати прибуток, гадаю що важливіше допомогти людині з вибором, адже в результаті люди часто стають друзями, багато хто повертається; на мене набагато важливіше не укласти угоди зовсім (буває, що людині потрібно зовсім інше), ніж здійснити операцію із совістю. 
  3. На ринку постійно відбуваються зміни, впроваджуються нові технології, створюються нові прилади, і люди в більшості своїй не знають про них, ось тут і можна в процесі консультації запропонувати рішення більш цікаве, ніж припускала людина, допомогти їй розширити своє бачення; такі моменти особливо приємні.
  4. Є досвід торгівлі, тепер з'явилося бажання в рази збільшити масштаб діяльності, впевнений, ми впораємося.

Ми пропонуємо продукцію тільки тих виробників, які заслужили довіру і дають гарантію на свою продукцію. За кожен товар в магазині ми несемо відповідальність. Зараз як гриби після дощу плодяться різні площадки з продажу сумнівної продукції, адже люди слабо орієнтуються в тонкощах якості, начебто лампа як лампа, включив - працює, що їй буде, і ціна дешевше, та тільки пропрацює така лампа не довго, можуть потьмяніти світлодіоди, може змінитися колір освітлення, невідомо чи безпечні матеріали і багато іншого. 

Також ми намагаємося не зв'язуватися з дуже дорогим асортиментом. Так, якість там на висоті, дорога упаковка, але купити побутової світильник за 500 у.о. можуть далеко не всі, та й оплачувати багатомільйонну рекламу мега-крутого бренду багато людей теж бажання не мають. Завжди є деякі "рамки розумного".

Загалом, я дотримуюся принципу: "Важливо ким ти є, а не що ти маєш", відкритість і чесність в роботі з покупцем тільки допомагають нам зростати в бізнесі.

У разі виникнення питань телефонуйте за телефонами вгорі сайту, там же є форма зворотного дзвінка "Хочете ми вам передзвонимо", або пишіть докладно на пошту info@svetvdom.com.ua