Доставка і оплата

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні.

Після оформлення замовлення з вами обов'язково зв'яжеться наш менеджер і уточнить всі деталі доставки та оплати.

Ваше замовлення прибуде в найближче до вас відділення компанії-перевізника, або до ваших дверей. Доставку оплачуєте ви. Якщо сума замовлення складе не менше 1000 гривень, ми безкоштовно доставимо замовлення.

При отриманні посилки обов'язково перевірте її. У разі не комплекту або пошкодженого стану замовлення відмовтеся від отримання, при необхідності складіть акт-претензію, ми надішлемо замовлення знову. Такі випадки рідкісні, але всяке буває. 

Нова Пошта

Основний і найбільший в Україні перевізник. Ваше замовлення доїде в будь-який куточок країни. Вартість доставки до відділення Нової Пошти складе приблизно 50-100 гривень в більшості випадків (залежить від розмірів коробки і пакувального матеріалу, "крихкого" товару). Доставка до ваших дверей обійдеться гривень на 30 дорожче. У разі післяплати додаткова оплата становитиме 20 грн. + 2% від вартості замовлення. 

Якщо ви захочете отримати відправку будь-яким іншим способом (в Україні безліч компаній-перевізників), дайте нам знати в коментарі до замовлення або по телефону, ми обов'язково підемо назустріч.

 


 

Оплата

Оплата здійснюється в гривні наступними способами:

Готівкою при отриманні

У відділенні компанії-перевізника або біля ваших дверей ви зможете отримати і перевірити посилку, після чого сплатити вартість товару плюс витрати з доставки і накладеному платежу. 

На банківську карту

Ви робите передоплату на банківську карту, що запобіжить додаткові витрати по накладеному платежу. Найпопулярніший спосіб оплати.

Безготівкова оплата на розрахунковий рахунок

Фізичні особи: ми надішлемо на вашу електронну адресу рахунок-фактуру для оплати, вам залишиться роздрукувати її і внести оплату готівкою через касу будь-якого банку. Після надходження коштів ми надішлемо товар.

Юридичні особи: після складання замовлення ми виставимо рахунок-фактуру для оплати, за фактом зарахування грошей на розрахунковий рахунок вкладемо видаткові накладні в відправлення. При необхідності складемо договір.

Ми НЕ є платниками ПДВ.