Доставка

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні.

Після оформлення замовлення з вами обов'язково зв'яжеться наш менеджер і уточнить всі деталі доставки та оплати.

Ваше замовлення прибуде в найближче до вас відділення компанії-перевізника, або до ваших дверей. Доставку оплачуєте ви. Якщо сума замовлення складе не менше 1000 гривень, ми безкоштовно доставимо замовлення.

При отриманні посилки обов'язково перевірте її. У разі не комплекту або пошкодженого стану замовлення відмовтеся від отримання, при необхідності складіть акт-претензію, ми надішлемо замовлення знову. Такі випадки рідкісні, але всяке буває. 

Нова Пошта

Основний і найбільший в Україні перевізник. Ваше замовлення доїде в будь-який куточок країни. Вартість доставки до відділення Нової Пошти складе приблизно 50-100 гривень в більшості випадків (залежить від розмірів коробки і пакувального матеріалу, "крихкого" товару). Доставка до ваших дверей обійдеться гривень на 30 дорожче. У разі післяплати додаткова оплата становитиме 20 грн. + 2% від вартості замовлення. 

Якщо ви захочете отримати відправку будь-яким іншим чином (в Україні багато компаній-перевізників), дайте нам знати в коментарі до замовлення або по телефону, ми обов'язково підемо назустріч.