Гарантована якість

Ми продаємо тільки якісні товари, гарантійний термін яких встановлено виробником від року і більше. Навіть якщо гарантійний випадок не настав, протягом 14 днів після отримання вами замовлення ми приймемо товар назад. Двох тижнів достатньо для перевірки. Нам важливо, щоб ви залишилися задоволені придбанням і через деякий час після покупки.

Гарантія особливо актуальна в наші дні, коли ринок заполонений дешевими підробками, які продають за нормальні гроші. Розрахунок простий: купили і забули (де купили)

А тепер трохи математики.

  1. Ви купили підробку. Продавець заробив 10 гривень. Досить скоро ви переконаєтеся у відсутності якості, і навіть за умови, що ви не підете повертати товар, більше ви до цього продавця ні ногою. Та ще й знайомим обов'язково розповісте про підробку, оберігаючи їх від схожої помилки. 10 гривень так і залишаться з присмаком гіркоти.
  2. Або ви купили оригінал. Продавець заробив 10 гривень. Ви радієте якості довгий час, все так як ви очікували. За наступною покупкою ви вже знаєте куди йти. І ваші знайомі теж. 10 гривень перетворяться в 100, які люди платять із задоволенням.